Historik - Personaln√§mnden 1986-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Erixon, Birger v ordf s1986-01-01 - 1988-12-31
Warrol, Barbro supp c1986-01-01 - 1988-12-31
Fahlander, Mats supp fp1986-01-01 - 1988-12-31
Larsson, Susanne supp m1986-01-01 - 1988-12-31
Ryderfelt, Margareta supp m1986-01-01 - 1988-12-31
Falk, Bo supp s1986-01-01 - 1986-09-18
Svensson, Maj supp s1986-01-01 - 1988-12-31
Mandell, Lisbeth led c1986-01-01 - 1988-12-31
Wennstam, Thomas led fp1986-01-01 - 1988-12-31
Skoglund, Lars led m1986-01-01 - 1988-12-31
Falk, Ingemar led s1986-01-01 - 1988-03-17
 
Aktiva förtroendevalda
Hammarbo, Laine supp s1986-01-01 - 1988-04-21
Knape, Anders ordf m1986-01-01 - 1988-12-31
Samuelsson, Björn led s1986-01-01 - 1988-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)