Historik - Kulturnämnden 1986-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Falck, Maj-Lis supp c1986-01-01 - 1988-12-31
Andreis, Monica supp m1986-01-01 - 1988-12-31
Samuelsson, Christer supp m1986-01-01 - 1987-03-19
Thermaenius, Gunilla supp m1986-01-01 - 1986-12-18
Brodow, Bengt supp mp1986-01-01 - 1988-12-31
Gauffin, Birgitta supp s1986-01-01 - 1987-09-17
Högman, Berit supp s1986-01-01 - 1988-01-21
Johansson, Else supp s1986-01-01 - 1988-12-31
Larsson, Uno supp s1986-01-01 - 1988-12-31
Thunér, Mats supp s1986-01-01 - 1988-12-31
Blomberg, Sten ordf c1986-01-01 - 1988-12-31
Karlsson, Erik led fp1986-01-01 - 1988-12-31
Rudérus, Jan led fp1986-01-01 - 1988-12-31
Gullö, Helge led m1986-01-01 - 1988-12-31
Insulander, Britt-Marie led m1986-01-01 - 1988-12-31
Lindqvist, Per-Ă…ke led s1986-01-01 - 1988-12-31
Nilsson, Alf led s1986-01-01 - 1988-12-31
Norfeldt, Kerstin led s1986-01-01 - 1987-09-17
Svensson, Maj led s1986-01-01 - 1988-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Johansson, Björn supp c1986-01-01 - 1988-12-31
Nilsson, Göran led m1986-01-01 - 1988-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)