Historik - Konsumentnämnd 1986-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Persson, Yvonne v ordf s1986-01-01 - 1988-12-31
Johansson, Ragnhild supp c1986-01-01 - 1986-11-20
Ellinge, Claes supp fp1986-01-01 - 1988-12-31
Lutto, Mikael supp m1986-01-01 - 1986-05-15
Carlsson, Gunnar supp s1986-01-01 - 1988-12-31
Holmqvist, Lars-Ă…ke supp s1986-01-01 - 1988-12-31
Samuelsson, Iris supp s1986-01-01 - 1988-12-31
Rosén, Evy ordf fp1986-01-01 - 1988-12-31
Lidén, Annica led c1986-01-01 - 1988-12-31
Ackerot, Solveig led m1986-01-01 - 1988-12-31
Magnusson, Ewa led m1986-01-01 - 1988-12-31
Forsberg, Sverker led s1986-01-01 - 1988-12-31
Jalkrell, Rolf led s1986-01-01 - 1988-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Nisser, Per-Samuel supp m1986-01-01 - 1988-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)