Historik - Centrala byggnadskommittĂ©n 1983-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Huldén, Arne suppl c1983-01-01 - 1985-12-31
Larsson, Freddy suppl fp1983-01-01 - 1985-12-31
Blomqvist, Carina suppl m1983-01-01 - 1985-12-31
Eneström, HÄkan suppl s1983-01-01 - 1984-01-19
Karlsson, Ingemar suppl s1983-01-01 - 1985-12-31
Nilsson, John suppl s1983-01-01 - 1985-12-31
Nygren, Sonja suppl s1983-01-01 - 1985-09-19
Lindegren, Ove ordf s1983-01-01 - 1985-09-19
Kihlman, Lars led c1983-01-01 - 1985-12-31
Jacobsson, Bengt led m1983-01-01 - 1985-12-31
Andersson, Börje led s1983-01-01 - 1985-12-31
Gustafsson, Maj-Britt led s1983-01-01 - 1985-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Dahlby, Ulf v ordf m1983-01-01 - 1985-12-31
Igelström, Hans led s1983-01-01 - 1985-09-19

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)