Historik - Sociala distriktsnĂ€mnden 3 1980-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Gustafsson, Sonia v ordf s1980-01-01 - 1982-12-31
Jonsson, Elsa suppl c1980-01-01 - 1982-12-31
Ekdahl, Anders suppl m1980-01-01 - 1981-11-19
Carlsson, Caty suppl s1980-01-01 - 1982-12-31
Edvinsson, Gunnar suppl s1980-01-01 - 1982-12-31
Rhodiner, Maj-Britt suppl s1980-01-01 - 1982-06-17
Planting-GyllenbÄga, Bengt ordf m1980-01-01 - 1982-12-31
Olsson, Rolf led c1980-01-01 - 1982-12-31
Andreasson, Gudrun led fp1980-01-01 - 1982-12-31
Andersson, Monica led m1980-01-01 - 1982-12-31
Hansen, Norman led s1980-01-01 - 1982-06-17
Norberg, Elvy led s1980-01-01 - 1982-12-31

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)