Historik - Sociala CentralnĂ€mnden 1980-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Stolpe, Vanja v ordf s1980-01-01 - 1982-12-31
Gustafsson, Kjell suppl c1980-01-01 - 1982-04-15
Olsson, Rolf suppl c1980-01-01 - 1982-12-31
Wadman, Hans suppl fp1980-01-01 - 1982-12-31
EdsgÄrd, Marianne suppl m1980-01-01 - 1982-12-31
ErÄker, Inga-Lill suppl m1980-01-01 - 1982-12-31
Fors, Anne-Maj suppl s1980-01-01 - 1982-04-15
Hansen, Norman suppl s1980-01-01 - 1982-06-17
Norberg, Elvy suppl s1980-01-01 - 1982-12-31
Sköld, Tomas ordf fp1980-01-01 - 1982-12-31
Wennerström, Ulla led c1980-01-01 - 1982-12-31
Gagnerud, Eric led fp1980-01-01 - 1982-12-31
Mellqvist, Inger led m1980-01-01 - 1982-12-31
Planting-GyllenbÄga, Bengt led m1980-01-01 - 1982-12-31
Svensson, Sonja led s1980-01-01 - 1982-12-31
Twing, Bertil led s1980-01-01 - 1982-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Westlund, Sven led s1980-01-01 - 1982-12-31

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)