Historik - Personaln√§mnden 1980-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Svensson, Sonja v ordf s1980-01-01 - 1982-12-31
Johansen, Mildrid suppl c1980-01-01 - 1982-12-31
Larsson, Ingrid suppl fp1980-01-01 - 1982-12-31
Lind, Bertil suppl m1980-01-01 - 1982-12-31
Bengtsson, Bengt suppl s1980-01-01 - 1982-12-31
Eriksson, Ulf suppl s1980-01-01 - 1981-05-21
Gidlund, Lennart ordf c1980-01-01 - 1982-12-31
Mandell, Lisbeth led c1980-01-01 - 1982-12-31
Henriksson, John led fp1980-01-01 - 1982-12-31
Jonsson, Gustav led m1980-01-01 - 1982-12-31
Jansson, Magaretha led s1980-01-01 - 1981-04-15
Larsson, Margit led s1980-01-01 - 1982-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)