Historik - Energiverkstyrelsen 1980-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Eskel, Magnus v ordf s1980-01-01 - 1982-12-31
Lenz, Jörgen suppl c1980-01-01 - 1980-12-18
Fries, Thorsten E suppl fp1980-01-01 - 1982-12-31
Cassel, Thomas suppl m1980-01-01 - 1982-12-31
Fransson, Gun suppl s1980-01-01 - 1981-03-19
Jonsson, Lillemor suppl s1980-01-01 - 1982-12-31
Alström, Per-Olov led c1980-01-01 - 1982-12-31
Larsson, Kjell-Ă…ke led c1980-01-01 - 1982-12-31
Nordmark, Ă…ke led fp1980-01-01 - 1982-12-31
Lindblad, Lars led m1980-01-01 - 1982-12-31
Lundh, Sune led s1980-01-01 - 1982-12-31
Persson, Göran led s1980-01-01 - 1982-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Dahlby, Ulf ordf m1980-01-01 - 1982-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)