Historik - Fritidsn√§mnden 1980-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Wahlqvist, Majbritt v ordf s1980-01-01 - 1982-12-31
Nilsson, Ingemar suppl c1980-01-01 - 1981-09-17
Nyström, Ronny suppl c1980-01-01 - 1982-12-31
Jansson, Eva suppl fp1980-01-01 - 1980-12-18
Wändell, Agneta suppl m1980-01-01 - 1982-12-31
Boström, Börje suppl s1980-01-01 - 1982-02-18
Eriksson, √Ösa suppl s1980-01-01 - 1982-12-31
Heggelund, Stein suppl s1980-01-01 - 1982-12-31
Högman, Berit suppl s1980-01-01 - 1982-12-31
Rosén, Bernt ordf fp1980-01-01 - 1982-12-31
Bjureld, Sven led c1980-01-01 - 1982-12-31
Engelbrektsson, Ingvar led c1980-01-01 - 1982-12-31
Kvarnström, Roland led fp1980-01-01 - 1982-12-31
Ekener, Kjell led m1980-01-01 - 1982-12-31
Björemo, Ulla-Britt led s1980-01-01 - 1982-12-31
Lindqvist, Per-√Öke led s1980-01-01 - 1982-12-31
Nilsson, Lennart led s1980-01-01 - 1982-12-31
Sandqvist, Lena led s1980-01-01 - 1982-01-21
 
Aktiva förtroendevalda
Elgh, Monica suppl m1980-01-01 - 1982-12-31
Alvers, Harald led m1980-01-01 - 1982-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)