Historik - Sociala distriktsn√§mnden 4 1977-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Lenz, Jörgen suppl c1977-01-01 - 1979-12-31
Aglert, Birgitta suppl fp1977-01-01 - 1978-11-16
Kjellander, Margit suppl m1977-01-01 - 1979-12-31
Fors, Anne-Maj suppl s1977-01-01 - 1979-12-31
Johansson, Stig suppl s1977-01-01 - 1979-01-18
Gagnerud, Eric ordf fp1977-01-01 - 1979-12-31
Lindgren, Lars led c1977-01-01 - 1979-12-31
Alsterbo, Ive led fp1977-01-01 - 1978-01-19
Eråker, Inga-Lill led m1977-01-01 - 1979-12-31
Bood, Svea led s1977-01-01 - 1979-12-31
Nilsson, Erland led s1977-01-01 - 1979-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Westlund, Sven v ordf s1977-01-01 - 1979-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)