Historik - Hamnstyrelsen 1977-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Hellsten, David suppl c1977-01-01 - 1979-12-31
Schotte, Gunnar suppl fp1977-01-01 - 1977-10-20
Lindblad, Lars suppl m1977-01-01 - 1979-12-31
Byström, Jack suppl s1977-01-01 - 1979-12-31
√Ėberg, Lars suppl s1977-01-01 - 1979-12-31
Ordqvist, Olof sam fp1977-01-01 - 1977-10-20
Eriksson, Benkt led c1977-01-01 - 1979-12-31
Wästlund, Bengt led fp1977-01-01 - 1978-03-16
Hemmingson, Lennart led m1977-01-01 - 1979-12-31
Berglund, Leon led s1977-01-01 - 1979-12-31
Hallgren, Folke led s1977-01-01 - 1979-12-31
Johansson, Roland led s1977-01-01 - 1979-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)