Historik - Gatu- och Parkn√§mnden 1977-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Olsson, Bengt suppl c1977-01-01 - 1977-12-15
Grönqvist, Torbjörn suppl fp1977-01-01 - 1979-12-31
Ekdahl, Carl-Philip suppl m1977-01-01 - 1979-12-31
Eriksson, Stig-√Öke suppl s1977-01-01 - 1978-12-21
Norberg, Bertil suppl s1977-01-01 - 1979-12-31
√Ödjers, Kurt suppl s1977-01-01 - 1979-12-31
Svartmark, Sven-Eric sam m1977-01-01 - 1979-12-31
Frykholm, Birger led c1977-01-01 - 1979-12-31
Wadman, Sven E led c1977-01-01 - 1979-12-31
Kylin-Olsson, Birgit led m1977-01-01 - 1979-12-31
Andersson, Sven-Eric led s1977-01-01 - 1979-12-31
Carlström, Ann-Marie led s1977-01-01 - 1979-12-31
Gustavsson, Holger led s1977-01-01 - 1979-12-31
Svärd, Arne led s1977-01-01 - 1979-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Dahlby, Ulf suppl m1977-01-01 - 1979-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)