Historik - Byggnadsnämnden 1977-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Andersson, Erik v ordf s1977-01-01 - 1979-12-31
Almstedt, Stig suppl c1977-01-01 - 1979-12-31
Lövgren, Tore suppl c1977-01-01 - 1979-12-31
Widén, John suppl fp1977-01-01 - 1979-12-31
Svartmark, Sven-Eric suppl m1977-01-01 - 1979-12-31
Andersson, Kjell suppl s1977-01-01 - 1978-05-18
Höjer, Gösta suppl s1977-01-01 - 1979-12-31
Linde, Leif suppl s1977-01-01 - 1979-02-15
Nilsson, Arvid ordf m1977-01-01 - 1979-12-31
Alström, Lilly led c1977-01-01 - 1979-12-31
Einarsson, Lars-Olov led c1977-01-01 - 1979-12-31
Nihlfors, Erik led fp1977-01-01 - 1979-12-31
Larsson, Erik led m1977-01-01 - 1979-12-31
Forselind, Sture led s1977-01-01 - 1979-12-31
Johansson, Alfhild led s1977-01-01 - 1979-12-31
Tilander, Kristian led s1977-01-01 - 1979-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Knape, Anders suppl m1977-01-01 - 1979-12-31
Larsson, Lars suppl s1977-01-01 - 1979-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)