Historik - Sociala distriktsnämnden 4 1974-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Wennberg, Erik v ordf m1974-01-01 - 1976-12-31
Hjalmarsson, Barbro suppl c1974-01-01 - 1976-12-31
Hagberg-Söderström, Daris suppl fp1974-01-01 - 1976-12-31
Eneström, Tord suppl m1974-01-01 - 1975-11-20
Kihlström, Birgith suppl s1974-01-01 - 1976-12-31
Skyllberg, Stig suppl s1974-01-01 - 1976-12-31
Warnqvist, Elsie suppl s1974-01-01 - 1975-10-16
Andersson, Uno ordf s1974-01-01 - 1974-11-21
Hedqvist, Agda led c1974-01-01 - 1976-12-31
Frödin, Gösta led fp1974-01-01 - 1976-12-31
Bood, Svea led s1974-01-01 - 1976-12-31
Karlsson, Irma led s1974-01-01 - 1976-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Westlund, Sven led s1974-01-01 - 1976-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)