Historik - Budgetberedningen 1974-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Eriksson, Henrik v ordf c1974-01-01 - 1975-09-18
Nilsson, Hugo suppl c1974-01-01 - 1976-12-31
Nyström, Lars-Inge suppl fp1974-01-01 - 1976-12-31
Almqvist, Iréne suppl s1974-01-01 - 1976-12-31
Andersson, Birgit suppl s1974-01-01 - 1976-12-31
Forsberg, Sverker suppl s1974-01-01 - 1976-12-31
Wallander, Nils ordf s1974-01-01 - 1976-12-31
Warholm, Sten led fp1974-01-01 - 1975-12-18
Svartmark, Sven-Eric led m1974-01-01 - 1976-12-31
Gustavsson, Holger led s1974-01-01 - 1976-12-31
Matsson, Arne led s1974-01-01 - 1976-12-31
Södergren, Henning led s1974-01-01 - 1976-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)