Historik - Sociala distriktsnämnden 2 1971-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Wennerström, Ulla v ordf cp1971-01-01 - 1973-12-31
Hed, Ulla Stina suppl cp1971-01-01 - 1973-12-31
Rosén, Yvonne suppl fp1971-01-01 - 1971-10-21
Mellqvist, Inger suppl m1971-01-01 - 1973-12-31
Johansson, Gurli suppl s1971-01-01 - 1973-12-31
Johansson, Else suppl s1971-01-01 - 1972-12-21
Olsson, Hjördis suppl s1971-01-01 - 1973-12-31
Nilsson, Erland ordf s1971-01-01 - 1973-12-31
Ericson, Ingalisa led s1971-01-01 - 1973-12-31
Eriksson, Ingrid led s1971-01-01 - 1973-12-31
Melin-Ericsson, Barbro led s1971-01-01 - 1973-12-31
Nilsson, Sven Ă–sten led s1971-01-01 - 1973-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)