Historik - Organisationsnämnden 1971-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Sandberg, Paul v ordf s1971-01-01 - 1973-12-31
Olsson, Gunnar suppl cp1971-01-01 - 1973-12-31
Rosén, Bernt suppl fp1971-01-01 - 1973-12-31
Bengtsson, Ingrid suppl s1971-01-01 - 1971-09-16
Erlandsson, Rune suppl s1971-01-01 - 1973-12-31
Ă…hsberg, Alf suppl s1971-01-01 - 1973-12-31
Svartmark, Sven-Eric ordf m1971-01-01 - 1973-12-31
Fast, Olov H led c1971-01-01 - 1973-12-31
Keller, Sven-Ivar led fp1971-01-01 - 1973-12-31
Karlsson, Sven Olov led s1971-01-01 - 1973-12-31
Seterlund, Alf led s1971-01-01 - 1973-12-31
Wallander, Nils led s1971-01-01 - 1972-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)