Historik - Energiverkstyrelsen 1971-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Hallstensson, Gunnar v ordf cp1971-01-01 - 1973-12-31
Abrahamsson, Erik suppl cp1971-01-01 - 1973-12-31
Ă„lverstad, Leif suppl fp1971-01-01 - 1973-12-31
Jacobsson, Bengt suppl m1971-01-01 - 1973-12-31
Bäckman, Eskil suppl s1971-01-01 - 1971-05-19
Stenbäck, Henry suppl s1971-01-01 - 1973-12-31
Cedenhag, Gunnar led c1971-01-01 - 1973-12-31
Malmberg, Gösta led fp1971-01-01 - 1973-12-31
Nordmark, Ă…ke led fp1971-01-01 - 1973-12-31
Larsson, Rune led m1971-01-01 - 1973-12-31
Eskel, Magnus led s1971-01-01 - 1973-12-31
Finné, Åke led s1971-01-01 - 1971-10-21
Johansson, Bengt led s1971-01-01 - 1973-12-31
Skeppstedt, Bengt led s1971-01-01 - 1971-05-19

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)