Historik - Kulturn√§mnden 1971-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Nilsson, Lennart I v ordf fp1971-01-01 - 1971-10-21
Hedén, Ivar suppl fp1971-01-01 - 1971-11-18
Berglund, Hillie suppl m1971-01-01 - 1973-12-31
Halvarsson, Hilding suppl s1971-01-01 - 1973-12-31
Jansson, Marianne suppl s1971-01-01 - 1972-03-16
Karlsson, Valter suppl s1971-01-01 - 1973-12-31
Eurenius, Malte ordf s1971-01-01 - 1973-12-31
Einarsson, Siv led cp1971-01-01 - 1972-03-16
Gullö, Helge led m1971-01-01 - 1973-12-31
Björklund, Stig led s1971-01-01 - 1973-12-31
Brodow, Bengt led s1971-01-01 - 1971-02-17
Kamperin, Kjell Arne led s1971-01-01 - 1973-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)