Historik - ByggnadsnĂ€mnden 1971-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
TĂ„gmark, Sven v ordf cp1971-01-01 - 1973-01-18
Swahnberg, Henrik suppl cp1971-01-01 - 1973-12-31
Widén, John suppl fp1971-01-01 - 1973-12-31
Högström, Bengt suppl m1971-01-01 - 1973-12-31
Larsson, Erik suppl m1971-01-01 - 1973-12-31
Andersson, Birgit suppl s1971-01-01 - 1973-12-31
Brodow, Bengt suppl s1971-01-01 - 1972-02-17
Gille, Gunnar suppl s1971-01-01 - 1973-01-18
Svensson, Gerhard suppl s1971-01-01 - 1973-12-31
Åsberg, Rune suppl s1971-01-01 - 1973-12-31
Matsson, Arne ordf s1971-01-01 - 1973-12-31
Take, Göran led cp1971-01-01 - 1973-12-31
Nilsson, Arvid led m1971-01-01 - 1973-12-31
Andersson, Erik led s1971-01-01 - 1973-12-31
Johansson, Alfhild led s1971-01-01 - 1973-12-31
Magnusson, Sven led s1971-01-01 - 1973-12-31
Sunnevik, Karl led s1971-01-01 - 1973-12-31

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)